O NASZYM SALONIE

Chcesz nieustannie cieszyć się urodą i dobrą kondycją skóry? Zacznij działać od zaraz. Podaruj sobie przyjemne chwile dla ciała i duszy i zacznij pisać swoją własną historię piękna.

Salon BEAUTY STORY powstał, by wspomagać Twoje starania o zadbany wygląd. Oferujemy Ci pełen zakres usług z zakresu kosmetyki i kosmetologii estetycznej. Nie musisz dokładnie wiedzieć , który zabieg przyniesie Ci realne korzyści. Nasz zespół specjalistów od urody jest do Twojej dyspozycji i chętnie służy Ci profesjonalną radą. Pomożemy dobrać zabieg do typu Twojej skóry, uwzględniając jej indywidualne wymagania.

 

Polecimy Ci najlepsze i najciekawsze rozwiązania, których efekty zauważysz od razu. Zaopiekujemy się Twoim wizerunkiem: ujmiemy Ci lat, dodamy atrakcyjności i pokażemy jak skutecznie przedłużyć efekty profesjonalnej pielęgnacji w domowych warunkach. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i staramy się nigdy nie zawieść pokładanych w nas nadziei. Gwarantujemy Ci miłą, swobodną atmosferę, przyjazną, dyskretną obsługę i moc przyjemnych doznań w trakcie naszego spotkania.

 

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo zabiegów, dlatego korzystamy tylko z najwyższej jakości preparatów najlepszych producentów, sterylnego sprzętu i atestowanych urządzeń najnowszej generacji. Branża estetyczna dynamicznie się rozwija, więc, żeby nie zostać w tyle, stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe i poszerzamy swoją wiedzę. Zarażamy Cię entuzjazmem, pasją do estetyki i pozytywnym myśleniem. Z nami odkryjesz wszystkie swoje mocne strony i uzewnętrznisz, drzemiący w Tobie, piękny potencjał.

 

 

Kadra

 

Zapraszamy do stworzenia własnej historii piękna…